בעמוד זה: תדעו קצת יותר טוב מה בדיוק אומר קורס פסיכומטרי, האם כדאי, האם אפשרי בעזרת קורס פסיכומטרי להגיע לתוצאות מובטחות? או שמא מדובר בהכנה לשם ההכנה בלבד? קורס פסיכומטרי הינו צעד נוסף לקראת ההצלחה שלכם, אבל הרבה מאוד מההכנה, היא עליכם בסופו של יום.

קורס פסיכומטרי: להגיע מוכנים. הכי מוכנים שיש

אתם יכולים, וחשוב שגם תרצו, להתכונן, לשפר את היכולות ולחדד את החשיבה, כדי להשיג את התוצאות הכי גבוהות שאפשר במבחן הפסיכומטרי שלכם. בדיוק כפי שאתם מתכוננים לכל מבחן אחר בלימודים, הכנה ממוקדת מובילה לביצועים משופרים.

שמי תמר, ואני מורה לפסיכומטרי. הקורס שלי מאפשר לכם להתכונן מספיק זמן לפני המבחן, כדי להצטיין, להמשיך ללימודים באוניברסיטה בתחום האהוב עליכם, ובעתיד הלא רחוק, למצוא את עבודת החלומות שלכם.

להתכונן כל הדרך אל המבחן

לאחר שנים במקצוע ההוראה, ובמקביל לעבודתי כמורה פרטית, זיהיתי אצל התלמידים שלי את הצורך בתכנית מובנית ומקיפה. כך פיתחתי קורס פסיכומטרי מקוון שמציע הכנה מותאמת אישית לקראת המבחן.

במהלך הקורס תלמדו לפתור תרגילים ושאלות המבוססים על מבחנים אמיתיים, ומי שמרגיש שהוא זקוק לדחיפה נוספת, יכול לקבל בנוסף גם את הליווי האישי שלי, המסר העיקרי שאני מעבירה לכל התלמידים הוא: בלי פאניקה!

ככל שתתקדמו בקורס, כך תסגלו שליטה מקיפה יתר בחומר, ותוכלו לפתור מבחני תרגול מקיפים עם כמות גדולה יותר של שאלות, תוך הסברים מפורטים לסימון התשובות.

"אני לא צריך קורס. יש אלף מבחנים באינטרנט"

לפני שניגע באמירה השאננה הזאת, חשוב שנבין מהיכן היא נובעת. ענן של מסתורין אופף את המבחן הזה שהניקוד בו אמור למדוד את רמת ההשכלה שלכם, או במילים אחרות, לקבוע אם אתם חכמים או סתם גאונים. אלא שחשוב לא לבלבל בין אינטליגנציה גבוהה, ידע כללי והישגים יפים בלימודים, לבין השגת תוצאות משביעות רצון במבחן.

כך, למשל, במקום להתכונן היטב, אנשים מקלידים בגוגל 'מבחן פסיכומטרי חינם' ומקבלים רשימה ארוכה של מבחנים אותם הם יכולים לפתור. עכשיו. אז "כן!" הם מתלהבים "אני יכול להתכונן למבחן ולחדד את הכישורים שלי בלי הדרכה אישית ובטח שבלי קורס פסיכומטרי"!

ההבדל הדק בין פרופסור גוגל לבין המציאות

השיטה הזאת גובה מחירים גבוהים מדים במקרים רבים מדי. כי המבחנים שקיבלתם בתוצאות החיפוש שלכם עשויים להציג את הסוג הלא נכון של השאלות, ואתם עלולים לגלות, מאוחר מדי, שהמבחן האמיתי מבקש לבדוק יכולות אחרות לחלוטין.

כך שכשאתם מתחילים את המבחן האמיתי, התגובה המיידית שלכם תהיה זעזוע ותסכול, ואתם תאבדו זמן יקר בניסיונות להסתגל לתרחישים שאליהם לא התכוננתם, ובסופו של דבר תשיגו ציון נמוך יותר מכפי שאתם יכולים. ולא. אני לא מאיימת. סתם עצוב לי בשבילכם.

קורס פסיכומטרי מאפשר לכם לקבל ציון שהוא הרבה מעבר לסתם "בסדר"

מבחן פסיכומטרי מודד את מנת המשכל שלכם, את דעותיכם ואת המניעים שלכם. לדוגמא, איך אתם מתפקדים בלחץ הזמנים המוקצבים לכל חלק במבחן, איך העברית שלכם, באיזו רמה הכישורים המתמטיים והגיאומטריים שלכם, את מידת הריכוז שלכם, ואת מה שיש לכם להגיד על נושאים שונים.

תוצאות המבחן מהוות סמן שמסייע לקבוע את רמת התאמתכם ללימודים גבוהים או לקריירה מסוימת, וכדי למנוע תרחישים מאכזבים, אני עוזרת לכם להתכונן ביעילות.

קורס פסיכומטרי בהדרכתי עוזר לכם להפיג את הערפל המסתורי הסובב את המבחן הזה, שכולם מדברים עליו ומנפנפים בתוצאות שלו, ואתם מגיעים מוכנים. הכי מוכנים שיש, וברוב המקרים גם תשיגו את התוצאות הכי טובות שאפשר.

צריכים עזרה בפסיכומטרי?